Florida Homes - keď sa sny stanú skutočnosťou

Po roku 1989 sa Čechom a Slovákom otvorili hranice a mohli sa tak vydať do sveta. cestovať, spoznávať a objavovať blízke aj vzdialené kúty našej planéty, ktoré im predtým boli zakázané. Mnohí to využili a vyrazili si plniť svoje sny. Najčastejšia cieľová destinácia? Samozrejme USA.

Cesta za "veľkú mláku"

Za "veľkú mláku" sa prvýkrát vypravil v roku 1992 aj vtedajší vysokoškolák Petr Král, dnes majiteľ spoločnosti Florida Homes. Dlhých tridsať rokov pracoval v oblasti realít, investícií a developmentu a zbieral tak na trhu v Českej republike a čiastočne aj v USA cenné skúsenosti, ktoré neskôr doviedol aj zúročiť. 

Podarilo sa mu totiž v cudzom prostredí postaviť na vlastné nohy a rozbehnúť biznis. Vznikla tak spoločnosť Florida Homes, ktorá poskytuje kompletný servis v oblasti predaja a prenájmu domov na Floride. 

Dnes disponuje širokým portfóliom nehnuteľností a spolupracuje s renomovanými developerskými spoločnosťami a osvedčenými partnermi. V jej tíme nájdete ostrieľaných profesionálov s bohatými skúsenosťami, znalosťami, ale aj poriadnou dávkou trpezlivosti a empatie, ktorí pomáhajú plniť sny.

Cieľová destinácia - magická Florida

Práve Florida totiž patrí medzi celosvetovo najatraktívnejšie lokality. Láka ľudí na slnečné počasie s celoročne príjemnou klímou, dlhé biele piesočnaté pláže, azúrovo modrý oceán, dychberúce západy slnka, nádhernú prírodu aj nepreberné množstvo aktivít, od turistiky, cez kúpanie, potápanie, jachtárčenie, tenis, golf až po zábavné parky. Nie je preto ťažké, jej čaru prepadnúť. Jazdiť sem "len" na dovolenku mnohým nestačí, a tak si tu zaobstarávajú svoje vlastné bývanie. Apartmány a domy na Floride sa stali ďaleko dostupnejšie pre širšiu skupinu ľudí a nie len pre pár vyvolených. 

Presvedčte sa o tom sami, kontaktujte nás a my vám ukážeme, že jednoduchá a pohodlná cesta k vášmu novému domovu vedie práve cez spoločnosť Florida Homes. Tak premeňte vaše želanie na realitu a užívajte si dovolenku celý život!