Realitná kancelária Florida Homes so sídlom vo floridskej Sarasote ponúka svojim klientom komplexné služby, ktoré sú späté s predajom a prenájmom domov na Floride. Tím odborníkov zložený z licencovaných amerických agentov disponuje bohatými skúsenosťami a širokými znalosťami tamojšieho realitného trhu, jeho špecifík aj miestnych podmienok. Spolupracujeme s renomovanými developerskými spoločnosťami, pochváliť sa môžeme napríklad nadštandardnými vzťahmi hneď s niekoľkými z nich, ktorí stavajú veľmi kvalitné domy po celých štátoch USA. S ohľadom na tieto partnerstvá vám tak môžeme ponúknuť najlepší servis, najlepšie možné obchodné podmienky a najnižšiu možnú cenu na všetky typy týchto vysokokvalitných nehnuteľností.

Oficiálně zastúpenie Lennar Corporation v Česku a na Slovensku

Aby sme vyšli v ústrety rastúcemu dopytu českých a slovenských zákazníkov po atraktívnych nehnuteľnostiach v najžiadanejších lokalitách Floridy, nadviazali sme spoluprácu so spoločnosťou Lennar Corporation – tú oficiálně zastupujeme pre celý český a slovenský trh.

Lennar exklúzivny partner Florida Homes

Lennar Corporation patrí k popredným a rešpektovaným stavebným spoločnostiam na americkom trhu. Už viac ako šesť desaťročí stavia kvalitné a cenovo dostupné domy pre všetky generácie v 21 štátoch, vrátane Kalifornie, Texasu alebo Floridy. Počas tej doby sa jej podarilo úspešne zrealizovať stovky tisíc nehnuteľností, ktoré sa vyznačujú prvotriednym spracovaním a ponúkajú náležitý komfort bývania. Nový vysnívaný domov môže teraz poskytnúť aj vám. 

Certifikácia o zastúpení spoľočnosti Lennar

Naše poslanie

Hlavným cieľom Florida Homes je vaša spokojnosť. Uvedomujeme si totiž, aká dlhá a tŕnistá cesta vedie k tomu, aby sa z obyčajnej nehnuteľnosti stal skutočný domov. Našu prácu preto nestaviame na krátkodobom profite, ale na profesionálnych, vysokokvalitných službách s pridanou hodnotou. Čestnosť, spoľahlivosť a férovosť pre nás tak nie sú len prázdnymi slovami, ale skutočnými prostriedkami nášho konania. Usilujeme sa o to, aby sme vyhoveli všetkým vašim prianiam, predstavám, požiadavkám a zaistili hladký priebeh celého obchodu. Napokon, presvedčte sa sami.

Kontaktujte nás a my vám pomôžeme naplniť vaše sny nájsť domov, o ktorom ste vždy snívali.

Florida Homes „The key to fulfilling your dreams“

Peter Kral,
Managing Partner

Peter Kral,
Managing Partner